„Ślepnąc od świateł” serial, który okazał się przebojem ostatnich lat już w internecie! Gdzie obejrzeć odcinki serialu „Ślepnąc od świateł”?

Jak powstał serial „Ślepnąc od świateł”?

Serial „Ślepnąc od świateł” jest adaptacją wielkiego bestsellera o tym samym tytule. Autorem książki jest Jakub Żulczyk, który już wcześniej maczał palce przy produkcjach filmowych, jednak serial „Ślepnąc od świateł” jest pierwszą próba adaptacji powieści poczytnego pisarza. Twórca brał czynny udział przy tworzeniu produkcji, ponieważ jest także współautorem scenariusza o wszystkich ośmiu odcinków serialu. Od jakiegoś czasu serial „Ślepnąc od świateł” można oglądać na platformach dystrybucji telewizji internetowej.

Kariera dilera – krótkie streszczenie, o co chodzi w serialu „Ślepnąc od świateł”

Serial „Ślepnąc od świateł” opowiada historię chłopaka dilera kokainowego z wyższych sfer – Jakuba. Jakub zawsze lubił ważyć i liczyć i w taki sposób trafił do przestępczego półświatka miasta stołecznego, zamiast realizować studia na Akademii Sztuk Pięknych. I w zasadzie tyle informacji można podać o głównym bohaterze, bo więcej za bardzo nie wiadomo. Jakub jest postacią niesamowicie enigmatyczną, powściągliwą, nie lubi mówić o sobie, można odnieść wrażenie, że w ogóle nie lubi mówić – jego odpowiedzi są lakoniczne i zwięzłe. Główny bohater zbudował sobie niesamowicie gruby mur, ale nie tylko przed wścibskimi oczami osób postronnych, ale także policją. Wszystko to zaczyna mu się walić jak domek z kart, gdy wchodzi w posiadanie pewnej niebieskiej torby z różową porcją kokainy, a do Warszawy wraca stary wyjadacz gangsterskiego podwórka. Czy bohaterowi uda się przetrwać tę sytuację?

Dlaczego powinieneś obejrzeć ośmioodcinkowy serial „Ślepnąc od świateł”?

Tak dopracowanej produkcji nie było od dawna w polskiej kinematografii. Duet kooperacyjny Jakub Żulczyk – Krzysztof Skonieczny odpowiedzialny za stworzenie scenariusza na podstawie książki wykonał bezbłędną robotę. Udało się utrzymać niesamowity i gęsty klimat pierwowzoru. „Ślepnąc od świateł” nie nuży ani na moment, wszystkie sceny mają sens, są umotywowane konkretnymi wydarzeniami i logicznym wątkiem przyczynowo skutkowym. Debiutant Kamil Nożyński odwalił kawał dobrej roboty wcielając się w postać warszawskiego dilera Kuby. Obawy co do zatrudnienia naturszczyka w roli pierwszoplanowej okazały się całkowicie nieuzasadnione. Bardzo dużym atutem serialu „Ślepnąc od świateł” jest jego ścieżka dźwiękowa. Od hitów z poprzedniej epoki, czyli klasyki polskiego rocka, przez zagranicznych wykonawców, a skończywszy na nowoczesnym, polskim, ulicznym rapie.

Nie wiesz gdzie obejrzeć serial „Ślepnąc od świateł”? To banalnie proste.

Wbrew pozorom odnalezienie serialu „Ślepnąc od świateł” nie jest takie trudne. Wystarczy tylko skorzystać z komputera i wyszukać produkcji w internecie. W pole tekstowe dowolnej wyszukiwarki internetowej należy wpisać po prostu frazę ‘„Ślepnąc od świateł” odcinki’ i otrzymamy setki wyników z serwisami, na których zobaczymy serial. Jednak na którą ze znalezionych platform się zdecydować?

Jaką legalną telewizję internetową wybrać, aby oglądać serial „Ślepnąc od świateł”?

Bez wątpienia serwisów streamingowych jest aktualnie tak dużo, że aż może rozboleć głowa! Najbardziej przystępnym z nich wydaje się być platforma IPLA. Wystarczy tylko przy pomocy urządzenia z internetem połączyć się do bazy serwisu i już można oglądać „Ślepnąc od świateł”!